Závodní stravování v nadstandardní podobě

Firemní stravování je nedílnou součástí mnohých společností. Každý chce svým pracovníkům poskytnout kvalitní servis v této oblasti, popřípadě si sám rád zajde na jídlo, jež polahodí chuťové pohárky a povzbudí do zbývající části dne.

Pakliže máte zájem o hotové pokrmy či minutky, stane se vaším dlouhodobým partnerem firma  ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o., která se v této oblasti pohybuje spoustu let. Vedle distribuce tohoto sortimentu, včetně zchlazené a hluboce zamražené stravy, provozuje ještě mnohé navíc.

Kvalitní prodejny potravin

Pojem závodní stravování dostává v podání tohoto specialista zcela odlišný význam. Je to hned několik kantýn, do nichž si zajdete na špičkový oběd se svými obchodními partnery nebo kolegy z práce. Vedle útulného a komfortně vybaveného prostředí je to hlavně nadstandardní zázemí z pohledu prezentované stravy.

  • 4 druhy hotových jídel
  • 3 druhy minutkových jídel
  • 2 druhy polévek
  • 2 druhy obložených talířů
  • 1 druh ovocného talíře
  • 2 druhy točených džusů dle přání zákazníka

Stále obměňované denní nabídky, z nichž si dokáže vybrat i ten nejnáročnější strávník. Luxus, který se ukrývá jak v podobě interiéru, tak ve formě vynikajících pokrmů.

Profesionální catering šitý na míru

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPortfolio služeb společnosti ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. však sahá mnohem dále, než si myslíte. Využít totiž lze i komplexní přípravu nejrůznějších narozeninových oslav, firemních večírků a jiných podnikových prezentací. Navržen vám bude catering od A až do Z, tudíž se nemusíte o cokoliv starat.

Okuste prvotřídní závodní stravování Praha a mnohé další. Myslete na to, že kvalitní jídlo je základem každého dne. Udělejte si čas vyrazit do příjemného prostředí, popřípadě využijte praktického rozvodu přímo do vaší firmy. Není nic jednoduššího, než tyto potřeby přenést na skutečné profesionály.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup