Stomatolog v Praze prohledne i mlecne zoubky

Stomatolog v Praze prohlédne i mléčné zoubky

První zoubky, které známe jako mléčné zuby a které tvoří dočasný chrup, se začínají u plodu vytvářet již během 6. týdne těhotenství. I mléčné zoubky si zaslouží pravidelnou kontrolu na stomatologii Praha 2. Možná vás bude zajímat, proč se prvním zubům říká „mléčné zuby“. Toto pojmenování dostaly po bíle (mléčně) zbarvené sklovině. Na rozdíl od dospělého chrupu, který má v úplném stavu 32 zubů, tvoří ten dočasný, mléčný, celkem 20 zubů (4 řezáky – jedničky a dvojky, 2 špičáky – trojky a 4 stoličky – čtyřky a pětky). Zdraví mléčného chrupu se nesmí podceňovat! Je třeba ho nechat pravidelně kontrolovat na stomatologii Praha. Hodný pan zubař z Prahy se rád vaší ratolesti ujme. Zjistí už v tomto raném dětském věku, zda bude později nebude třeba nutná návštěva ortodoncie.

Příklady táhnou – to je jednoznačné

Záleží jen na vás, zda pro své děti budete příkladem a budete společně s nimi o svůj chrup pečovat, pravidelně navštěvovat dentální hygienu Praha 2 a samozřejmě se také se v zubní ordinaci Praha účastnit preventivních prohlídek. Pokud totiž budete svým dětem pouze vysvětlovat, jak je péče o zuby a ústní dutinu důležitá a sami nepůjdete příkladem, i vaše děti začnou péči o chrup zanedbávat. Však se nadarmo neříká, že „příklady táhnou“.

Když dojde na zubní implantáty, volte stomatologii na Praze 2

Stomatologie Praha zaměstnává kvalitní stomatology Praha, kteří se zaměřují na jednotlivé specializace. Jednou z takových specializací jsou i zubní implantáty Praha. Stomatologie Praha 2 je vyhlášená tím, že se implantologii věnuje již dlouhou dobu a zubní implantáty Praha z této kliniky vám při dobré péči a starostlivosti o ně mohou vydržet až do smrti. Bude vás to však stát spoustu peněz. Navíc, jak se říká, vlastní zub, je vlastní zub. Tak na to myslete, navštěvujte dentální hygienu Praha  a společně se zubařem Praha 2 o svůj chrup pečujte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup