Šungit do vody mi doporučila dcera a já jí za něj každý den děkuji

S přibývajícím věkem rostou nejen starosti o vnoučata a stále také ještě děti, nýbrž i zdravotní problémy, kterým by se každý člověk chtěl ve svém životě, co možná nejlépe úplně vyhnout. Bohužel, ne vždy se to podaří, a tak i mě, aktivní maminku a nyní také dvojnásobnou babičku, potkala celá řada nepříjemných zdravotních komplikací, které jsou pro mě, jakožto vždy usměvavou a aktivní seniorku, velmi složité a nepříjemné.

Naštěstí se o mě velmi dobře stará má dcera, která mi kromě jiného domů přinesla, pro mě do té doby zcela neznámý šungit do vody, který jsem měla využívat pro čištění vody, kterou piji, se kterou vařím anebo ve které se koupu. Z počátku jsem netušila, k čemu takováto pro mě „čarovná“ věc vůbec je a jakým způsobem dokáže danou vodu vůbec očistit. Dnes, kdy se o šungitové pyramidy, oblázky a jiné úlomky tohoto malého zázraku zajímám o něco více, již vím, že šungit má blahodárný vliv na mé pochroumané zdraví.

Sungitovy sterk na upravu vody 100 g frakce 10 30 mm

Šungit do vody již za nic nevyměním

Šungit do vody mi dal novou naději na lepší zítřky. Některé zdravotní problémy samozřejmě dále přetrvávají, jiné jsou již ta tam, za což jsem nesmírně ráda. Nejvíce se zlepšil můj psychický stav, který je nyní o poznání lepší, než byl například před dvěma lety. Šungit do vody a také šungitové pyramidy, které zdobí nejen můj obývací pokoj, ve kterém mám kromě televize rovněž i počítač, nýbrž i mou kuchyni, kde se zbavuje elektromagnetických vln z mikrovlnné trouby.

V čem je šungit tak blahodárný?

Šungit do vody je blahodárný zejména z toho důvodu, že čistí vodu od jakýchkoliv organických příměsí a také ropných produktů, dále čistí vodu od bakterií, streptokoků, kovů i nekovů i dalších sloučenin, které obsahují chlor. Díky takto očištěné vodě do svého těla nedostávám tolik škodlivin, se kterými se denně setkáváme. O šungitu tedy nemohu říci nic špatného a ba naopak ho mohu pouze doporučit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup