Co dát svatbě, pokud nejsou peníze

Svatba je významnou událostí nejen pro novomanžele, ale i pro všechny zúčastněné. Rodiče, příbuzní, přátelé a kolegové jsou okamžitě přitahování do předvolebního shonu. V této části pozvaných hostů předem jedí otázka, co mají dát svatbě, pokud nejsou peníze. Pojďme analyzovat možnosti tradičních nabídek – zdarma nebo z toho, co je již v domě. Můžete dovolit navštívit svatbu bez daru nebo mate půjčit peníze online?

Dárky zdarma

Dárky zdarma jsou samozřejmě podmíněné. Protože čas nebo jiné zdroje budou vynaloženy na to, abyste si dávali dárky vytvořené vlastními rukami. Ale můžete ji dát svatbě, pokud máte málo peněz. Navíc přeměňte zaměření na tradiční svatební nabídky: nabízíme emoce namísto hmotným hodnotám.

Emoce jako dárek

Výraz paměti. Nabízíme Vám fotografickou koláž, kterou můžete předvést svému příteli na svatbu, pokud nejsou peníze. Fotografie pro něj lze shromáždit od rodičů nevěsty a ženicha. Jsou rádi, že vám najdou fotku svého krovinocheku v mateřské škole nebo ve univerzite. Pokud nemáte přístupu k rodinným archivům, pak je možné shromažďovat fotografie přátel na sociálních sítích. V tomto případě můžete znovu vytvořit historii schůzky novomanželů. Prezentace fotografické koláže přinese bouře emocí.

Ve stylu eko

Kupujeme čistou krabice. Nebo hruď. V extrémním případě použijte volně ložený košík. A pak naplníme sklenici osobně vařeného džemu nebo sladkostí. Čím větší je nesrovnalost v kontejnerech – velké, malé a neformátované banky – tím víc bude váš dar vypadat. Textilní ubrousky lze hodit na kovové nebo plastové kryty tak, že je spojujete s stužkami. Pro sladkosti vytváříme obaly s originálními přáními.

Romance. 

Možná máte dřevěný dům v Karpatech nebo malebnou chata v obci. Romantický víkend nebo líbánky na odlehlém místě jako dárek ocení lidé, kteří tráví spoustu času ve městě

Video. 

Předem natočte video o novomanželích sami. Například milostný příběh. Nebo kombinace oblíbených filmů a epizod ze života mladých. Dávka adrenalina. Možná máte loď, balón nebo obnovený vůz. Tvrdíme, že novomanželé rádi přijmou jako dárek hodinu letu nebo krátkou procházku podél řeky nebo mořského břehu. Někdy organizátoři událostí nabízejí možnost dárkového certifikátu.

Barter nebo super užitečné svatební dary

V tomto případě nabízíme lidem, kteří nevědí, co darovat na svatbu, pokud nejsou peníze, používat své dovednosti. Pokud víte, jak dělat účesy nebo slavnostní make-up, můžete tyto služby poskytnout ke svatbě příteli, pokud nemáte žádné peníze. Většina nevěst radostí přijme vlasy a make-up jako dárek. Pokud ne pro sebe, pak pro rodiče nebo přátele.

Profesní pomoc

Pokud člověk šije svatební šaty nebo boty, fotografuje, dělá pečení , bude vždy moci darovat své dovednosti na svatbu, pokud je málo peněz. Taková pomoc je neocenitelná. Zvláště v souvislosti s nadcházejícími výdaje na velkou oslavu.

Rozpočtové dary

A teď budeme hovořit o levných, ale cenných věcech. Například, pokud nevíte, co chcete představit na svatbě, pokud nejsou peníze, pak tyto nápady analyzujte: Můžete si koupit pár krásných šálků a talířů. Vezměte akrylové barvy a namalujte nádobí: symboly lásky nebo jiné symbolické srdce nevěsty a ženicha. Вárkový certifikát pro masáž pro dva.  Pokud to je mladá rodina, můžete jim něco dát z domácích nádobí.

Viva-Credit.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup